1996
Uruchomienie pierwszej sieci telefonii komórkowej GSM w Polsce - rozpoczęcie działalności jako autoryzowana sieć sprzedaży Eurotel.
2002
Połączenie z innym autoryzowanym przedstawicielem operatora Era - siecią Tele-Net i stworzenie największej w północnej Polsce sieci sprzedaży z ponad 60 salonami.
2006
Udany debiut na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych - kurs wzrasta o ponad 16% na zamknięciu sesji.
2007
Przejęcie innej sieci sprzedaży liczącej 51 salonów w ramach operatora Era i pokrycie większości kraju siecią własnych salonów.
2008
Przejęcie innej sieci sprzedaży liczącej 44 salony i działającej w ramach operatora Era.
2009
Przejęcie łącznie 60 salonów działających w ramach operatora Era.
2009
Zakup większościowego pakietu udziałów w jednej z sieci sprzedaży operatora PLAY liczącej 55 salonów.
2013
Uruchomienie sklepów iDream będących autoryzowanymi punktami sprzedaży marki Apple.
2014
Uruchomienie autoryzowanego serwisu produktów marki Apple.
2015
Nabycie 40% udziałów w spółce Soon Energy Sp. z o.o. zajmującej się energią odnawialną.

Historia grupy Eurotel

Eurotel wprowadzał standard GSM jako jedna z pierwszych firm, kiedy pojawił się on po raz pierwszy w Polsce w 1996 roku. Zaczynaliśmy od kilku lokalizacji w Trójmieście. Dziś nasze salony sprzedaży obejmują całą Polskę, a rocznie podpisujemy łącznie około pół miliona umów i osiągamy przychody przekraczające 300 mln zł.
Rozwijaliśmy się początkowo organicznie po wejściu na główny parkiet GPW w Warszawie w 2006 roku wykorzystaliśmy pozyskany kapitał do dynamicznego rozwoju przez liczne akwizycje innych sieci sprzedaży. Kupiliśmy również udziały w innych spółkach dzięki czemu staliśmy się partnerem dla kolejnych operatorów dywersyfikując źródła przychodów.