Kim jesteśmy:

Tworzymy grupę kapitałową zajmującą się głównie obsługą detalicznych sieci sprzedaży. Zarządzamy łącznie 250 punktami sprzedaży w których zatrudniamy prawie 500 osób. Naszymi klientami są firmy z branży elektroniki użytkowej, ale posiadane doświadczenie, pozwala nam obsługiwać w podobny sposób praktycznie każdego klienta.
Współpracujemy obecnie z trzema operatorami telekomunikacyjnymi oraz producentami elektroniki w szczególności z Apple, prowadząc w ich imieniu salony sprzedaży w najlepszych lokalizacjach na terenie całej Polski. Obsługiwane przez nas sieci sprzedaży są jednymi z największych w ramach partnerów dla których świadczymy usługi.


Jesteśmy również spółką giełdową notowaną na głównym parkiecie GPW w Warszawie, co potwierdza naszą skalę działania, wiarygodność i świadczy o naszych standardach działania. Mimo, że dokonujemy licznych inwestycji i sukcesywnie zwiększamy skalę prowadzonej działalności, corocznie dzielimy się z akcjonariuszami wypracowanym zyskiem w formie dywidendy.