Serwis sprzętu Apple

Apple Premium Service Provider Posiadamy autoryzację do wykonywania napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych sprzętu Apple. Dysponujemy wykwalifikowaną grupą techników i sprzętem pozwalającym sprostać oczekiwaniom najwyższych standardów. Potwierdzeniem naszych kompetencji jest obsługiwanie nie tylko klientów detalicznych, ale również zleceniodawców masowych, dla których świadczymy kompleksowe usługi związane z naprawami czy też likwidacją szkód. Dla klienta detalicznego świadczmy usługi w modelu „door to door” wykonując naprawy na oryginalnych częściach i udzielając gwarancji na wykonywane usługi. Wyrazem naszych najwyższych kompetencji jest posiadanie statusu serwisu Premium.

Usługi związane z Apple

Oferujemy pełną obsługę klienta od momentu doradztwa przy wyborze rozwiązań sprzętowych, poprzez konfigurację sprzętu, wyposażenie w odpowiednie oprogramowanie, aż do usług posprzedażnych jak szkolenia, czy usługi serwisowe.
Nasi eksperci posiadają pełne przygotowanie potwierdzone stosowymi certyfikatami oraz wieloletnią praktyką.
Prowadzimy różnego rodzaju warsztaty dla naszych klientów, zarówno posiadających wiedzę o produktach znajdujących się w naszej ofercie jak i tych, którzy chcą je dopiero poznać. Jesteśmy również przygotowani, aby zorganizować szkolenia dostosowane do potrzeb konkretnego klienta.